Tytuł


Love And Information
6

Love And Information

Wielowątkowość. Informacyjna powódź. Brak konsekwencji. Świat, w którym informacje i uczucia ulegają recyclingowi, jak butelki PET. Schroniska, slumsy, getta, miasta wypełnione gnijącymi odpadami. Kto będzie na to patrzył za 2,8 mln lat? Na co będzie patrzył? Co pozostawimy po sobie? Czy w dzisiejszych czasach prawdziwa miłość jest jeszcze możliwa? Czym jest ból, lęk? Czego się wstydzimy? Jakie wspomnienia staramy wymazać się z pamięci? Czy potrafimy korzystać z posiadanej przez nas wiedzy o nas samych, o otaczającym nas świecie?

Caryl Churchil napisała sztukę, w której konstrukcji oraz poruszanej tematyce wyczuć można głęboki, polityczny i osobisty niepokój o społeczeństwo w którym ludzkie przywiązanie zostaje zastąpione przez szybkość komunikacji.

50 scen, 17 osób - 11 aktorek i 6 aktorów z Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. 

Dwa razy więcej dylematów moralnych, rozterek i emocji. 

Niemal wszystkie elementy scenografii użyte w spektaklu pochodzą z recyklingu, jak butelki PET lub zostały wypożyczone, by w przyszłości mogły mieć drugie życie. Kostiumy wyszukane zostały w magazynie teatralnym, lumpeksach oraz pochodzą z odpadów pozyskanych z firmy odzieżowej. Wszystkie te elementy tworzą razem postapokaliptyczny krajobraz, w którym zostało uwięzione życie. 

Rozpaczliwa próba nadania sensu wszechświatowi. Informacyjna powódź, zaczynająca się tuż po przebudzeniu, kiedy po raz pierwszy patrzymy na ekrany naszych smartfonów.

Love & Information 

Autorka: Caryl Churchill
Tłumaczenie: Paweł Demirski
Reżyseria i adaptacja: Dorota Androsz
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Zawistowska
Choreografia: Mikołaj Mikołajczyk
Teksty piosenek: Michał Kurkowski 
Muzyka i aranżacje: Jakub Lemiszewski 
Asystentka scenografki: Daniela Oderska
Plakat: Karol Formela

Obsada: 

Magdalena Czajkowska
Katarzyna Ćwik
Ita Dziurzyńska
Diana Gliniecka
Ewelina Klingbeil
Barbara Lamprecht
Dominika Małuszek
Marta Suprun
Klaudia Szmidt
Alicja Wejer
Julia Witulska
Miłosz Cieślik
Mateusz Drozdowski
Dawid Kasprzyk
Maciej Konieczny
Filip Łach
Jakub Piprowski

Spektakl przeznaczony jest dla Widzów w wieku 16+.

Informacja od Organizatora:
Na Scenę Kameralną Teatru Muzycznego w Gdyni nie ma możliwości wjazdu wózkiem - widownia nie jest przystosowana oraz nie posiada dostępu do windy.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wydarzeniach!